Középiskolai angoltanár - Egyházi Állásportál
Szentendrei Református Gimnázium

Középiskolai angoltanár

angol nyelvtanár
Szentendre - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Szentendre , Áprily tér 5.
Jelentkezési határidő:
2024.03.29.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Illetmények juttatások
Cafeteria
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Angol-bármely szakos középiskolai tanárt keresünk nyolcévfolyamos gimnáziumunkba. 5-12. évfolyamig minden korosztály tanítása a feladat része.
A jelölt illeszkedjen be a nevelőtestület közösségébe. Elsősorban hívő keresztény munkatársat keresünk.
Amit kínálunk
Cafeteria juttatás negyedévente.
Emailben az igazgato@szrg.hu címre várjuk a jelentkezéseket.
Előnyök
Cafeteria, éves jutalom