Közösségi gondozó

Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve MMSZ Egyesület Közép-Magyarországi Régió
Intézmény címe Pest megye - Budapest 01. ker., Bem rakpart 28
Honlap www.maltai.hu
E-mail cím barta.erzsebet@maltai.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Monor, Kisfaludy utca 50.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások KJT. szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Foglalkoztatás jellege: rész munkaidő: napi 4 óra
Munkavégzés helye:2200 Monor Kisfaludy u. 50.
A munkakörhöz tartozó lényeges feladatok:
A szenvedélybeteg intézményi környezetben valamint, otthonukban, lakókörnyezetükben történő gondozása, amelynek célja az életmódváltozás elindítása, segítése és folyamatos nyomon követése. Egyéni szükségletekből adódó személyes célok meghatározása. Egyénre szabott gondozási terven alapuló gondozási folyamat felépítése. Együttműködés a klienst támogató természetes személyekkel, hozzátartozókkal, intézményekkel. Ellátotti dokumentáció, személyiségfejlesztő csoportok vezetése. Segítségnyújtás az ellátást igénybevevők személyes, hivatalos ügyeinek intézésében. Szenvedélybeteg csoport foglalkozások szervezése, lebonyolítása.
Bérezés: KJT. szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria
Munkakezdés: 2018. január
Pályázati feltétel:
• felsőfokú szociális végzettség,okleveles pszichológus,szociális szakgondozó, szociális segítő, szociális gondozó
• büntetlen előélet, magyar állampolgárság
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
•Felsőfokú képesítés
•Szenvedélybeteg ellátásban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
Elvárt kompetenciák: Empátia, jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség, problémamegoldó képesség, önállóság, konfliktuskezelő képesség
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Szakmai önéletrajz, az álláshely betöltéséhez szükséges képesítésmeglétét igazoló okmány (ok) másolata, erkölcsi bizonyítvány
Az álláslehetőséggel kapcsolatosan további információt Deákné Juhász Katalin nyújt, a 30/6532-110-es telefonszámon vagy juhasz.katalin@maltai.hu e-mail címen.

Jelentkezési határidő 2017.11.06.

Térkép