Magyar nyelv és irodalom - bármely szakos középiskolai tanár - Egyházi Állásportál
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium

Magyar nyelv és irodalom - bármely szakos középiskolai tanár

magyar nyelv és irodalom tanár
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Jelentkezési határidő:
2024.06.10.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Kinizsi utca 1-7.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - magyar nyelv és irodalom tanár
Illetmények juttatások
PUÉV szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium pályázatot hirdet
magyar nyelv és irodalom - bármely szakos középiskolai tanári munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: egy év munkaviszonyt követően határozatlan idejű.

A munkavégzés helye:
1092 Budapest, Kinizsi utca 1-7.

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "PUÉV rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
- egyetemi tanári végzettség,
- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- keresztyén értékrend képviselése.

A munkakör betölthető: 2024. augusztus 15-től.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A pályázati kiírással kapcsolatban további információ kérhető a 06/30 369-73-32 telefonszámon.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: szakmai önéletrajz és motivációs levél, valamint iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentumok hiteles másolata
Amit kínálunk
Nagyszerű, fiatal tantestület, kedves, értelmes diákok. Vállaltan keresztyén, konzervetív értékrend (legalábbis erre törekszünk).
Elektronikus úton, a pályázatnak a tcscsongor@lonyayrefi.hu e-mail címre történő megküldésével .