Tanító - Egyházi Állásportál
Talentum Református Általános Iskola

Tanító

tanító
Székesfehérvár - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.20.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Székesfehérvár , Széchenyi utca 20.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
PÚÉTV szerint + cafeteria
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Talentum Református Általános Iskola Székesfehérvár tanítót keres határozott időre.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség meglétét igazoló dokumentumok másolata, fényképes szakmai önéletrajz

Kedvező elbírálás esetén: 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására
A pályázati kiírással kapcsolatosan érdeklődni lehet, a 06-22- 310-018-as,
vagy a 06-30-738-4565-ös telefonszámon.
- jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- keresztyén értékrend elfogadása
Amit kínálunk
Családias iskola, összetartó nevelőtestület, cafeteria
Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az igazgato@albaref.hu e-mail címen lehet.
Előnyök
Református egyházhoz tartozás