Testnevelő tanár - Egyházi Állásportál
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium

Testnevelő tanár

testnevelő tanár
Érd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Érd , Alsó u. 21.
Jelentkezési határidő:
2024.08.01.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - testnevelő tanár
az új tanári életpálya és a Székesfehérvári Egyházmegye bérszabályzata szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Általános iskolai és gimnáziumi testnevelés órák ellátása, sportszakkörök megtartása.
Magasszintű pedagógiai munka, keresztény, katolikus alapértékek elfogadása
Amit kínálunk
Agglomerációs, többcélú iskola, keresztény családok gyermekeinek nevelés, oktatása. Jól felszerelt intézmény: tornaterem, tornacsarnok, kültéri sportpálya, felszerelt sportszertár.
Fényképes önéletrajz és motivációs levél küldése az Igazgato@marianum.hu címre
Előnyök
szakmai gyakorlat
Cím:
Pest vármegye - Érd , Alsó u. 21