Fejlesztő pedagógus - Egyházi Állásportál

gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus
Ipolytölgyes - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Magyar nyelv
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Minimum 1 év
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.26.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Ipolytölgyes , Kossuth u. 32.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - gyógypedagógus
Oktatás, nevelés, kutatás - fejlesztőpedagógus
Illetmények juttatások
Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján, plusz munkahelyi pótlék (24.000 Ft/hó). próbaidő után nettó 250e Ft/év SZÉP kártya juttatás, kedvezményes ebéd, szállás, munkába járás támogatása (személygépkocsi esetén 25 Ft/km) MÁV és VOLÁN utazási kedvezmény
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Katolikus Szeretetszolgálat Szent Erzsébet Otthona pályázatot hirdet teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony keretében fejlesztőpedagógus munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Katolikus Szeretetszolgálat Szent Erzsébet Otthona (2633 Ipolytölgyes, Kossuth u. 32.) – fogyatékossággal élő személyeket ellátó bentlakásos szociális intézmény.

A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• az ellátottak számára állapotuknak és szükségleteiknek megfelelő fejlesztő, ill. szinten tartó foglalkozások tervezése, szervezése, lebonyolítása és értékelése
• feladatköréhez kapcsolódó rendszeres és alkalmi adminisztrációs, dokumentációs feladatok ellátása
• alkalmi és tradicionális rendezvények, ünnepek, valamint kirándulások, nyaralások és egyéb intézményen belüli és intézményen kívüli programok szervezése és lebonyolítása
• együttműködik az intézmény különböző szakterületeivel (gazdasági iroda, főzőkonyha, mosoda, mentálhigiéné stb.)

Pályázati feltételek:
• főiskolai, vagy egyetemi végzettség 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklet szerint
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása
• releváns szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű informatikai ismeretek
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
• pontos, körültekintő munkavégzés
• kiváló kommunikációs képesség
• terhelhetőség, együttműködési készség
• büntetlen előélet

Amit kínálunk:
• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség
• kedvezményes belföldi üdülési lehetőség
• önálló munkavégzés
• keresztény szellemiségű munkahelyi légkör
• jövedelem: közalkalmazotti bértábla szerint, próbaidő után nettó 250e Ft/év SZÉP kártya juttatás, kedvezményes ebéd, munkába járás támogatása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
• motivációs levél,
• képesítések igazolása,
• a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázattal összefüggésben a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul.

A jogviszony időtartama: teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidő közbeiktatásával.

Jelentkezési mód: Pályázatát a Katolikus Szeretetszolgálat Szent Erzsébet Otthona, Szalai Zsuzsanna intézményvezetőnek címezve, a szalai.zsuzsa@szeretetszolgalat.hu e-mail címre kérjük. Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: ”pályázat fejlesztőpedagógus munkakör betöltésére”.
A pályázati eljárás során a jelentkezők személyes meghallgatására is sor kerül, megfelelő jelölt esetén az állás azonnal betölthető.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Pályázati feltételek:
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása
• minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű informatikai ismeretek
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
• pontos, körültekintő munkavégzés
• kiváló kommunikációs képesség
• terhelhetőség, együttműködési készség
• büntetlen előélet
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• motivációs levél, bérigény megjelölésével,
• képesítések igazolása,

Amit kínálunk
Amit kínálunk:
• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség
• kedvezményes belföldi üdülési lehetőség
• önálló munkavégzés
• keresztény szellemiségű munkahelyi légkör
• jövedelem: a közalkalmazotti bértábla szerinti besorolás, próbaidő után nettó 250e Ft/év SZÉP kártya juttatás, kedvezményes ebéd, munkába járás támogatása
Jelentkezés módja
Pályázatát a Katolikus Szeretetszolgálat Szent Erzsébet Otthona, Szalai Zsuzsanna intézményvezetőnek címezve, a szalai.zsuzsa@szeretetszolgalat.hu e-mail címre kérjük. Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: ”pályázat fejlesztő pedagógus munkakör betöltésére”.
A pályázati eljárás során a jelentkezők személyes meghallgatására is sor kerül, megfelelő jelölt esetén az állás 2024. június 1-től betölthető.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
• szociális szférában/oktatásban szerzett tapasztalat
• egyházi szervezetnél szerzett tapasztalat

Előnyök
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• szociális szférában/oktatásban szerzett tapasztalat
• egyházi szervezetnél szerzett tapasztalat
Név:
KATOLIKUS SZERETETSZOLGÁLAT - SZENT ERZSÉBET OTTHONA
Cím:
Pest vármegye - Ipolytölgyes , Kossuth u. 32.