dajka - Egyházi Állásportál
Boldog Adolf Kolping Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Sportgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Dajka

dajka
Budapest 06. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola, Általános iskola, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.04.15.
Jelentkezési határidő:
2024.05.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 06. ker. , Szondi 65.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - dajka
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Szeretettel várunk gyermekszerető, önmagára és környezetére igényes, elfogadó a kisgyermekek testi, lelki és szociális fejlődésében közreműködő , segítő, dajkát. A munkakörhöz tartozik a takarítói, konyhai feladatok ellátása, a 3-6 éves gyermekek gondozásába nevelésébe való bekapcsolódás. Az óvoda modern, jól felszerelt.
Elvárt kompetenciák:
csapatban való, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, precizitás, pontosság.
Büntetlen előélet az 1997. évi XXXI. tv. 10/A.§ (1) bekezdés e) pontjában meghatározott kizáró ok vele szemben nem áll fenn.
Sikeres pályázat esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk.
Benyújtandó dokumentumok:
Önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentum.
telefon: +3619505692
e-mail: szondi65ovoda@gmail.com
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
erkölcsi fedhetetlenség
Amit kínálunk
csapatban való tevékenység, jól felszerelt intézmény
önéletrajz
Előnyök
keresztény értékrend elfogadása
Cím:
Pest vármegye - Budapest 06. ker. , Szondi utca 65.