Matematika szakos középiskolai tanár - Egyházi Állásportál
Budapesti Innovatív Technikum, Gimnázium és Szakképző Iskola

Matematika szakos középiskolai tanár

matematikatanár
Budapest 05. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
megegyezés szerint
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Szívesen fogadjuk a pályakezdő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.11.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 05. ker. , Sas utca
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Illetmények juttatások
A 2023. évi LII. törvény szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Budapesti Innovatív Gimnáziumba keresünk matematika szakos tanárt. A foglalkoztatás jellege változhat a második szak függvényében. Kétszakos kollégák előnyt élveznek.
6-12-24 órás foglalkoztatás megállapodás szerint.
x
Amit kínálunk
x
Emailben, vagy az egyhhaziallas.hu lapon
Előnyök
Dinamikus fiatal tantestület, lehetőség az önálló munkára, egyedi oktatási módszerek kialakítására és alkalmazására.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 05. ker. , 1051 Sas utca 25.