Intézményegység-vezető ( Zeneművészet ) - Egyházi Állásportál
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

Intézményegység-vezető ( Zeneművészet )

igazgató, intézményvezető
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
4 év
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézich u. 3-13.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Illetmények juttatások
törvény szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A budapesti Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont - többcélú intézmény - alapfokú művészeti ( zeneművészeti ág ) intézményegység élére keres vezetőt
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, heti 40 órás
Jogviszony időtartama: határozatlan idejű köznevelési foglalkoztatotti jogviszony
A munkavégzés helye: 1092 Budapest, Knézich u. 3-13.
Főbb feladatköre:
- az intézményegység nevelőtestületének vezetése,
- jogkörébe tartozó döntések előkészítése, végrehajtásuk megszervezése és ellenőrzése,
- a zeneiskola törvényes működtetése
- a működéshez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása
- felel a tanügyi nyilvántartások, adatszolgáltatások elkészítése, térítési díjak és tandíjak beszedése, szabályszerű nyilvántartása.
- együttműködés az intézményegység zenei vezetőjével
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2023. évi LII. törvény 98. §, és 102.§-a az irányadó.
Pályázati feltételek:
• Egyetem, /egyetemi szintű végzettség/tanári szakképzettség a 401/2023. (VIII. 30. ) Korm.rend. 26. § (1) bekezdésében foglaltakat figyelembe véve.
• Pedagógus-szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői szakképzettség
• Pedagógus munkakörben szerzett legalább 4 éves szakmai gyakorlat.
• Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások), KIR ismerete
• Magyar állampolgárság.
• 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyitvány
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• Fényképes szakmai önéletrajz.
• Végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata.
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul teljes pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához (3. személlyel közléséhez).
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez.
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. 01.20.
A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton az igazgato@patrona.hu e-mail címen keresztül, vagy postai úton a 1092 Budapest, Knézich u. 3-13. címre, vagy személyesen az intézmény portáján.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.01.30.
Az intézmény adatvédelmi szabályzatának elérhetősége: https://patrona.hu/hivatalos/adatvedelem
Pedagógus-szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői szakképzettség
Amit kínálunk
az igazgato@patrona.hu e-mail címen keresztül, vagy postai úton a 1092 Budapest, Knézich u. 3-13. címre, vagy személyesen az intézmény portáján.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Tanügyi nyilvántartások ismerete
Előnyök
vezetői tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézits utca 3-13.