TAKARÍTÓ - Egyházi Állásportál
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

TAKARÍTÓ

takarító
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Általános iskola
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.05.02.
Jelentkezési határidő:
2024.05.17.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézich u. 3-13.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - takarító
Illetmények juttatások
törvény szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Patrona Hungariae Ált Isk., Gimn.,Koll és AMI takarítói állásra, napi 8 órában megbízható, gyerekszerető munkatársat keres azonnali kezdéssel. A fizikai munkát bíró nyugdíjasokat is szeretettel várjuk.
Jelentkezés: önéletrajzzal a ilona.szekely70@gmail.com címre.
Telefonon érdeklődés: 06 30 354 9849
munkájára igényes
Amit kínálunk
bejelentett állás
önéletrajzzal a ilona.szekely70@gmail.com címre.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
egészségügyi alkalmasság
Előnyök
Cím:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Knézits utca 3-13.