Intézményvezető (Tatabánya) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Intézményvezető (Tatabánya)

igazgató, intézményvezető
Tatabánya - Komárom-Esztergom vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
3
Betölthetőség időpontja:
2024.04.15.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom vármegye - Tatabánya , Bem józsef utca 6.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Illetmények juttatások
Alapbér + béren kívüli juttatások
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója

• Az ellátás napi szakmai működésének teljes körű irányítása, fejlesztési irányok kidolgozása, fejlesztése.
• Költségvetés készítése és felügyelete.
• A vonatkozó jogszabályok követése és beépítése az intézmény szabályzataiba, napi működésébe.
• kis létszámú (3 fő) csapat vezetése

• A személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet intézményvezető munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés
• Elköteleződés és empatikus hozzáállás a gyermekek, fiatalok és a fogyatékkal élők felé
• Kötelező szakmai továbbképzéseken való részvétel
Amit kínálunk
• Béren kívüli támogatások (SZÉP kártya, utazási költségtérítés, telefon- és mobilinternet-használat)
• Támogató munkakörnyezet
• Családbarát munkahely
Szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával a(z) 4833fb88@hr.maltai.hu e-mail címen 2024. április 15-ig. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.
Előnyök
• Szociális, gyermekjóléti vagy gyermekvédelmi intézményben/szolgáltatásnál szerzett vezetői tapasztalt
• Pedagógiai területen és / vagy fogyatékkal élők között szerzett munkatapasztalat
• Szociális szakvizsga és/vagy vezetőképzés és/vagy támogató szolgálati vezetői képzés
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.