Szociális gondozó-ápoló - Egyházi Állásportál
Nagyboldogasszony Ház

Szociális gondozó-ápoló

nővér, ápoló, szociális gondozó és ápoló
Piliscsaba - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.05.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Piliscsaba , Kálmán király útja 9.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások
Cafeteria, munkába járás támogatása
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Az ápolási, gondozási team tagjaként a közvetlen vezető irányítása alatt, részvétel a gondozottak ellátásában
• Szoros együttműködés az egyéb szervezeti egységekben tevékenykedő kollégákkal (mentálhigiénés részleg, műszaki részleg,…).
• Ápolási, gondozási tevékenység végzése előírás szerint, az előírt dokumentációk szakszerű pontos vezetése
• A gondozott ellátása során tapasztalt állapotváltozás követése, referálás a közvetlen vezetőnek a bekövetkezett változásokról
• Aktív részvétel a gondozottak egészség megőrzésében és életmódjuk formálásában
• Ápolási, gondozási programok előkészítésében és megvalósításában való részvétel
• Sürgősségi ellátásban való részvétel a geriátria területén, szükség esetén elsősegélynyújtás.
• Érvényes eü. alkalmasság
• Megbízhatóság, jó terhelhetőség
• Igényesség önmagával és a munkájával szemben
• Előírások pontos betartása
• Önálló precíz munkavégzés
• Rugalmas, empatikus hozzáállás
Amit kínálunk
Bérezés:
• alapbér megegyezés szerint
• Pótlékok:
• Szociális ágazati pótlék
• Illetménypótlék (ágymelletti pótlék)
• Ápolói végzettség és érvényes engedély/tagság esetén ápolói kiegészítő pótlék
• Éjszakai és ünnepnapi pótlékok ezen felül (aktuális havi beosztás alapján)
• cafetéria, br.:15 000 Ft,
• Túlóra lehetőség
Munkaidő:
• Folyamatos munkarendben, beosztás alapján, 12 órás váltott műszakban, 7:00-19:00-ig, illetve 19:00-07:00-ig.

Amit mi kínálunk:
• Azonnali munkakezdés
• Stabil munkahelyi háttér
• Továbbképzési lehetőség
• Csapatépítő rendezvények
• Hosszútávú, határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
• 50% kedvezményt biztosító utazási igazolvány
• Családias munkahelyi légkör, kiváló munkahelyi körülmények
• Jó megközelíthetőség: Piliscsaba vasútállomás mellett van a munkavégzés helye, Budapest Nyugati pályaudvartól 38 perc, Esztergomtól 24 perc vonattal.
• Cafeteria
• Útiköltség térítés
• olcsó ebéd lehetőség (800 ft)

Céginformáció:

• 1997 óta működő, egyházi fenntartású intézmény
• 120 lakó (kizárólag hölgyek) befogadására alkalmas
• honlap: www.nbahaz.hu
Várjuk jelentkezését bővülő csapatunkba, ha szeretne egy kiváló közösség tagja lenni!

• Fényképes önéletrajz + motivációs levél (bérigény megjelöléssel!) küldése a titkarsag@nbahaz.hu és/vagy fonover@nbahaz.hu e-mail címre.
Előnyök
• Szociális intézményben/idősek otthonában szerzett tapasztalat
• Előny, de nem feltétel a szakmai végzettség: szociális gondozó-ápoló, szakgondozó, ápoló, gyakorló ápoló, általános ápoló és asszisztens, Ápolóként: OKJ 54-55 ápoló vagy felnőtt szakápoló végzettség (Pályakezdők és/vagy végzettség nélküliek jelentkezését is várjuk, az intézmény lehetőséget biztosít a továbbtanulás támogatására)
Cím:
Pest vármegye - Piliscsaba , Kálmán Király u. 15.