Szakterületi vezető - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Szakterületi vezető

igazgató, intézményvezető, projektmenedzser, jogász, jogtanácsos
Budapest 01. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
5 év
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Adminisztráció - projektmenedzser
Vezetés, üzemeltetés - jogász, jogtanácsos
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• A szakterületi vezető a gödi bentlakásos intézmény kitagolásával létrejött gödi és veresegyházi fogyatékos ellátás támogatott lakhatás intézményeinek és a szolgáltatási gyűrű szolgáltatásainak felügyeletét látja el
• Az intézmények működésének elősegítése, támogatása, a jogszabályokban meghatározott feltételek betartása, betartatása
• MÜKENG rendszerben a módosítást/új engedélykérést elindítja, a hatósági ügyeket intézi
• Ellenőrzések, hatósági eljárások alkalmával képviseli a fenntartót, segíti a hatóságok munkáját, támogatja az intézményvezetők felkészülését
• Véleményezi az intézményvezető által elkészített intézményi alapdokumentumokat (szakmai program, SZMSZ, házirend)
• A régió gazdálkodási és munkaügyi munkacsoport munkáját támogatja, segíti
• Részt vesz a dolgozók kiválasztásában
• Segíti a térítési díj-számítással kapcsolatos feladatok elvégzését
• Támogatja és menedzseli az intézményvezetők szakmai fejlesztéseit, törekvéseit
• Támogatja az intézmények által készített projektek szakmai kidolgozását, megvalósítását
• Elősegíti az intézményekben a máltai lelkiség megvalósítását, a munkavállalók és önkéntesek máltai szellemiségű munkavégzését
• A fenntartó számára a különböző szakmai ügyekben a döntések előkészítése
• Feladata a szakterületen dolgozók munkájának szakmai felügyelete, irányítása, támogatása, ellenőrzése
• Szakterületén támogatja a vezetők továbbképzését, tájékozódik a szakterületén dolgozók számára elérhető továbbképzési lehetőségekről
• Intézmények munkatervét, szakmai beszámolóját véleményezi és előkészíti jóváhagyásra
• Elősegíti a különböző szakmai rendezvények előkészítését, lebonyolítását
• felsőfokú szociális végzettség vagy jogi, közgazdász, közigazgatási felsőfokú végzettség
• fogyatékos ellátási területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat
• támogatott lakhatás átfogó ismerete (jogszabályi keretek és megvalósulási formák)
• közösségi befogadás képviselése
• proaktív vezetői szemlélet
• stratégiai gondolkodásmód
• B kategóriás jogosítvány, autóvezetői rutin
Amit kínálunk
• versenyképes fizetés
• céges autó használata
• egyéb béren kívüli támogatások: SZÉP kártya, munkába járás támogatása, gyermekek esetében iskolakezdési támogatás, nyelvtanulás támogatása, All you can move csatlakozási lehetőség
• kimagasló szakmai fejlődési lehetőségek
• kellemes munkakörnyezet
• támogató csapat
Emailben CV és motivációs levél megküldésével a következő email címre:
a69f8af4@hr.maltai.hu
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
• fogyatékos/támogatott lakhatás területen végzett tanulmány, kutatás
• intézményvezetői tapasztalat
• angol nyelvtudás
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.