informatika szakos oktató - Egyházi Állásportál
Premontrei Szakgimnázium és Technikum

Informatika szakos oktató

informatika tanár
Keszthely - Zala vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.19.
Jelentkezési határidő:
2024.08.16.
Munkavégzés helye:
Zala vármegye - Keszthely , Fő tér 10
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Informatika szakos oktató kollegánkat keressük, létszám miatt bővülő csapatunkba.
Informatika szakos oktatóként a szakmai munkaközösség erősítése; naprakész tudás; korszerű eszközökkel történő, gyakorlatias szemléletű ismeret átadás képesége.
Amit kínálunk
Családias hangulatú iskola vagyunk, jó képességű tanulókkal és összetartó, barátságos kollektívával. Technikus képzéseket nyújtunk, a diákok érettségit, majd szakmai vizsgát szereznek. Minőségi oktatásra törekszünk. Stabil munkahely, bérezés a szakképzésre vonatkozó előírások szerint, plusz törekvések anyagi elismerése.
E-mailben: allas@premontrei-keszthely.hu
Cím:
Zala vármegye - Keszthely , Fő tér 10.