földrajz - kémia - biológia - fizika szakos tanár - Egyházi Állásportál
Talentum Református Általános Iskola

Földrajz - kémia - biológia - fizika szakos tanár

biológiatanár, fizikatanár, földrajztanár, kémiatanár
Székesfehérvár - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.20.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Székesfehérvár , Széchenyi utca 20
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - biológiatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - földrajztanár
Oktatás, nevelés, kutatás - kémiatanár
Illetmények juttatások
PÚÉTV szerint + cafeteria
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Talentum Református Általános Iskola földrajz - kémia - biológia - fizika szakos tanárokat keres.
A munkakörbe tartozó feladatok:
földrajz, kémia, fizika, biológia tantárgyak tanítása általános iskolában, pedagógus munkakörbe tartozó feladatok ellátása.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség meglétét igazoló dokumentumok másolata, fényképes szakmai önéletrajz

Kedvező elbírálás esetén: 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására
A pályázati kiírással kapcsolatosan érdeklődni lehet, a 06-22- 310-018-as,
vagy a 06-30-738-4565-ös telefonszámon.

- jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- keresztyén értékrend elfogadása
Amit kínálunk
Családias iskola, összetartó nevelőtestület, cafeteria
Jelentkezését az igazgato@albaref.hu címre várjuk.
Előnyök
református egyházhoz tartozás
Cím:
Fejér vármegye - Székesfehérvár , Széchenyi utca 20.