konyhai munkatárs, takarító - Egyházi Állásportál
Márta Mária Otthon

Konyhai munkatárs, takarító

konyhai dolgozó
Budakeszi - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Általános iskola
Foglalkoztatás jellege:
megegyezés szerint
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
2
Betölthetőség időpontja:
2024.04.16.
Jelentkezési határidő:
2024.05.13.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budakeszi , Rákóczi 2.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Munkatársat keresünk általános munkarendben, napi 6-8 órában, akinek feladata a konyhai munkafolyamatok elvégése (pl. A tálalás és étkezések előkészítése közben szennyeződött edények és eszközök mosogatása, tisztítása, mosogatógép kezelése.) a konyha, étkező és a rábízott helyiségek tisztán tartása. Betartja és betartatja a HACCP rendszer által megkövetelt előírásokat. Konyhai hulladékot kezel és a szemétgyűjtésről gondoskodik. Ételmaradékok eltávolítása és elszállítása
Konyhai raktárt rendszerez és a folyamatos feltöltést, szükségszerű selejtezést biztosítja. Dokumentálja a bevett és kiadott élelmiszerek, tisztítóeszközök mennyiségét. Együttműködik a vezetőgondozóval.
Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálat, Negatív vizsgálati leletek,
HACCP élelmiszerbiztonsági rendszer ismerete,
Empatikus hozzáállás a lakókhoz.
Pontos, precíz, igényes munkavégzés
csapatszellem.
Amit kínálunk
Biztos munkahely, kedves, családias hangulat, jó munkakörülmények, páratlan környezet, Budakeszin
Munkaeszközök megléte, munkahelyi melegétkezés (ebéd), utazási hozzájárulás.
Útiköltség térítés:
parkolóhelyet tudunk biztosítani a munkavégzés idejére, tömegközlekedéssel Budapest közigazgatási határáig a bérlet 86%-át és 100 % ban a Budapest bérletet térítjük.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
HACCP élelmiszerbiztonsági rendszer ismerete
Cím:
Pest vármegye - Budakeszi , Rákóczi