Gyógypedagógus - Egyházi Állásportál
Vakok Boldog Batthyány-Strattmann László Katolikus Szociális Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Különleges Gyermekotthon

Gyógypedagógus

gyógypedagógus
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.05.03.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Mátyás király utca 29.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - gyógypedagógus
Illetmények juttatások
Vonatkozó jogszabályok szerinti bérezés.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Gyógypedagógus feladatkörébe tartozó teendők.
-Gyógypedagógus végzettség (tanulásban akadályozott, értelmileg akadályozott, szomatopedagógus vagy látássérültek pedagógiája szakirányon végzett gyógypedagógus.)
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
Amit kínálunk
- Utazási költségtérítés (86%) vidékieknek
- Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonnál
- Kedvezményes étkezési lehetőség
Elektronikus úton - megpályázott pozíció megjelölésével - a pfaff.gellert@vakokbatthyany.hu e-mailcímre szíveskedjen megküldeni fényképes szakmai önéletrajzát és végzettséget tanúsító bizonyítványait.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Tapasztalattal rendelkező és pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk.
Előnyök
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- Látássérültek pedagógiájában szerzett tapasztalat.
- MS Office ismerete,
- Kréta rendszer ismerete.
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , 1125 Budapest, Mátyás király út 29.