ápoló-gondozó - Egyházi Állásportál
Márta Mária Otthon

ápoló-gondozó

szociális gondozó és ápoló
Budakeszi - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.04.29.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budakeszi , Rákóczi 2.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások
közalkalmazotti bértábla fölötti bérezés
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az intézmény lakóinak ellátása, többek között: ápolási feladatok, lakók szociális és testi ellátása, étkeztetés, gyógyszer kiosztás, adminisztráció vezetése.
Munkájára igényes ápoló / szakápolói, szociális gondozó és végzettséggel.
Amit kínálunk
Stabil, megbízható munkahely, bejelentett munkaviszony, segítő, barátságos légkör, nyugodt környezet.
Munkába járás költségtérítése.
Munkaruha biztosítása.
Munkavégzés alatt meleg étkezési lehetőség.
Szakmai továbbképzés.
Előnyök
idős gondozásban való jártasság, idősek szeretete, keresztény értékrend
Cím:
Pest vármegye - Budakeszi , Rákóczi