Pszichológus - Egyházi Állásportál
Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Pszichológus

iskolapszichológus
Budapest 20. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.26.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 20. ker. , Vörösmarty utca 128
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - iskolapszichológus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Szakszolgálati feladatellátási területen a 15/2023 EMMI rendelet alapján, nevelési tanácsadás keretei között pszichológiai állapotmegismerés és egyéni ellátás biztosítása általános iskolai tanulók számára és csoportos preventív célú megsegítés megszervezése 1-8 évfolyamon, csoportos formában. Napi munkaidő 8 óra/heti 40 óra. A tanulókkal eltöltendő idő: heti 21 óra. Az intézményben eltöltendő idő: heti 32 óra Az intézményen kívül szabadon felhasználható a feladatellátáshoz kapcsolódó heti idő 8 óra. A feladatellátási hely: 20. kerület Budapest Vörösmarty Mihály Református Általános Iskola
 MA pszichológus végzettség
 Cselekvőképesség,
 Büntetlen előélet
Amit kínálunk
Feladatellátáshoz szükséges eszközök, feltételek: mozgásra alkalmas helyiség és eszközpark, adminisztrációhoz laptop, a feladatellátáshoz szükséges egyéb eszközök. Egyéb juttatások: munkába járás támogatása egyeztetést követően, SZÉP Kártya, Üdülési utalvány,
 Elektronikus úton a palyazo.refegymi.budapest@gmail.com email címen keresztül.
A pályázattal kapcsolatosan felmerülő egyéb kérdéseivel tájékoztatást dr. Baksáné Borsos Marianna tagintézmény-vezető a +36-20/387-6646 telefonszámon ad.
Előnyök
 Szakszolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat
 MS Office ismerete
 óvodapszichológiai szakmai tapasztalt
Cím:
Pest vármegye - Halásztelek , Hold utca 6.
Csatolmány