Pénzügyi ügyintéző - Egyházi Állásportál
Vakok Boldog Batthyány-Strattmann László Katolikus Szociális Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Különleges Gyermekotthon

Pénzügyi ügyintéző

pénzügyi ügyintéző
Budapest 12. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.04.23.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Mátyás király út 29.
Feladat típusa
Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Illetmények juttatások
megegyezés szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- pénztárak kezelése (intézményi és ellátotti)
- iktatás
- postázás
- egyéb pénzügyi és gazdasági adminisztratív feladatok
- min. középfokú szakirányú végzettség
- betanítás után önálló munkavégzés
- büntetlen előélet
Amit kínálunk
- Bér megegyezés szerint
- Utazási költségtérítés (86%) vidékieknek
- Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonnál
- Kedvezményes étkezési lehetőség
Elektronikus úton - megpályázott pozíció megjelölésével - a gazdasagivezeto@vbl.koszisz.hu e-mailcímre szíveskedjen megküldeni fényképes önéletrajzát.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Előnyt jelent szociális intézménynél szerzett pénzkezelési tapasztalat.
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , 1125 Budapest, Mátyás király út 29.