tanító - Egyházi Állásportál
Bocskai István Református Általános Iskola

Tanító

tanító
Papkeszi - Veszprém vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.01.
Munkavégzés helye:
Veszprém vármegye - Papkeszi , Fő utca 34.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
Törvény szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
"A papkeszi Bocskai István Református Általános Iskola teljes állású tanítói állást hirdet 2022 szeptemberétől. Elvárt végzettség: tanítóképző főiskola. Érdeklődni: +3630/632-2119-es telefonszámon, illetve a biraititkar@gmail.com e-mail címen lehet. Jelentkezési határidő: 2024. június 1."
tanítóképző főiskola, tapasztalat testnevelés tantárgy tanításában.
Amit kínálunk
Intézményünk a Balatontól 7 km-re lévő kistelepülésen található. Csillogó szemű gyermekek járnak hozzánk. Tehetséggondozás és fejlesztés egyaránt része a munkánknak. Keresztény értékrend mentén nevelünk.Hiszünk abban, hogy szeretettel és a szociális kompetenciák fejlesztésével a tanulóink tanulmányait is pozitívan tudjuk befolyásolni.
email,telefon , személyesen
Előnyök
Befogadó, összetartó közösség.
Cím:
Veszprém vármegye - Papkeszi , Fő u 34.