Felvételi előadó - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Apor Vilmos Katolikus Főiskola

Felvételi előadó

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.06.11.
ügyintéző
Vác - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.07.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.28.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Vác , Schuszter Konstantin tér 1-5.
Feladat típusa
Adminisztráció - ügyintéző
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola felvételi előadó munkakörbe keres kollégát váci képzési területre.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Főbb feladatok: Hallgatói adminisztrációs ügyek ellátása, a felsőoktatási felvételi eljárás és ahhoz kapcsolódó teendők intézése.
Amit kínálunk
Biztos munkahely
Jelentkezni önéletrajzzal és bérigénnyel a goz.richard@avkf.hu e-mail címen lehet.
Kapcsolat