Konyhai kisegítő - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Nagyboldogasszony Ház

Konyhai kisegítő

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.06.11.
konyhai dolgozó
Piliscsaba - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Általános iskola
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
folyamatos munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.07.11.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Piliscsaba , Kálmán király útja 9.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Intézményünk új vezetése várja olyan leendő kollégák jelentkezését, akik szeretnek idős emberekkel foglalkozni, fontosnak tartják, hogy emberhez méltó környezetben, családias légkörben öregedhessenek meg azok is, akiknek nincs lehetőségük utolsó éveiket saját otthonukban eltölteni.
Ha nem csak egy munkahelyet keres, hanem egy olyan helyet, ahol elkötelezett emberek hivatásukként tekintenek az idősek ellátására, itt a helye!

Feladatok:
Konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján:
 Mosogatás, takarítás
 HACCP dokumentumok kitöltése
 Reggeliztetés, ebédeltetés, vacsoráztatás és az elkészítésben való segédkezés
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Elvárások

• min. 8 általános iskolai végzettség
• Megbízhatóság, jó terhelhetőség
• Igényesség önmagával és a munkájával szemben
• Előírások pontos betartása
• Önálló precíz munkavégzés
Amit kínálunk
Bérezés:
• közalkalmazotti bértábla szerint
• Pótlékok:
• Szociális ágazati pótlék
• Délutáni és ünnepnapi pótlékok (aktuális havi beosztás alapján)
• cafetéria, br.:15 000 Ft,

Munkaidő:
• Folyamatos munkarendben (hétvégén is), beosztás alapján, 8 órás műszakban, 6:00-14:00-ig, délutános 12:00-20:00-ig.
Amit mi kínálunk:
• Azonnali munkakezdés
• Stabil munkahelyi háttér
• Továbbképzési lehetőség
• Csapatépítő rendezvények
• Hosszútávú, határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
• 50% kedvezményt biztosító utazási igazolvány
• Családias munkahelyi légkör, kiváló munkahelyi körülmények
• Jó megközelíthetőség: Piliscsaba vasútállomás mellett van a munkavégzés helye, Budapest Nyugati pályaudvartól 38 perc, Esztergomtól 24 perc vonattal.
• Cafeteria
• Útiköltség térítés
• olcsó ebéd lehetőség (800 ft)

Céginformáció:

• 1997 óta működő, egyházi fenntartású intézmény
• 120 lakó (kizárólag hölgyek) befogadására alkalmas
• honlap: www.nbahaz.hu

Várjuk jelentkezését bővülő csapatunkba, ha szeretne egy kiváló közösség tagja lenni!
• Fényképes önéletrajz + motivációs levél (bérigény megjelöléssel!) küldése a titkarsag@nbahaz.hu e-mail címre.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
• Szociális intézményben/idősek otthonában vagy közétkeztetésben szerzett tapasztalat
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Piliscsaba , Kálmán Király u. 15.