Informatika - bármely szakos tanár - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája

Informatika - bármely szakos tanár

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.07.09.
informatika tanár
Tibolddaróc - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.21.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Tibolddaróc , 3423 Tibolddaróc, Kácsi út 15.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Illetmények juttatások
a köznevelési foglalkoztatotti jogviszonyhoz igazodik
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Digitális kultúra tanítása 3-8. évfolyamon tanulószobás foglalkozásokkal kiegészítve.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Pályázati feltételek:
- a jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- teljes cselekvőképesség
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- jogszabályban előírt végzettséget igazoló okiratok
- szakmai önéletrajz
- 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- plébánosi ajánlás

Amit kínálunk
Jó légkör, barátságos nevelőtestület, kis létszámú osztályok.
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. 08. 21.
A pályázatok benyújtásának módja:
- Postai úton: 3421 Mezőnyárád, Szent István király út 75.
- Elektronikusan: mnyaradiskola@gmail.com
Információ: Kalina Zoltánné tagintézmény-vezető 06 30 314-8253
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kalóné Papp Krisztina intézményvezető vagy
Pinczés Margit gazdasági vezető nyújt, a 49/425-332 és a 49/525-008 telefonszámokon és a
mnyaradiskola@gmail.com e-mail címen.
Előnyök
Informatika szakos kollégák közül előnyt élveznek azok, akik fizika, földrajz vagy vizuális kultúra szakképesítéssel rendelkeznek.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Tibolddaróc , Kácsi út 15.