Intézmény neve Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
Intézmény címe Győr-Moson-Sopron megye - Pannonhalma , Vár 1.
Honlap www.bences.hu
E-mail cím hr@osb.hu

Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye - Pannonhalma , Vár 1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA)
Leírás A Pannonhalmi Főapátság gazdasági vállalkozásait felügyelő Mons Sacer Vagyonkezelő Kft.
ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT
keres.

A vezető munkakörébe tartozó fő feladatok:
• a Pannonhalmi Főapátság teljes termék- és szolgáltatási palettájának értékesítése
• a meglévő termék- és szolgáltatási portfólió felülvizsgálata, fejlesztési javaslatok megtétele
• a meglévő partnerek megtartása mellett új magyarországi és külföldi partnerek felkutatása
• üzleti tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések előkészítése
• új értékesítési területek felkutatása
• piaci és vásárlói trendek elemzése
• értékesítési akciótervek kidolgozása
• az értékesítéshez kapcsolódó operatív feladatok ellátása a terület beosztott munkatársaival, a marketing területtel, a divízióvezetőkkel, pénzüggyel
• a hozzá tartozó divízióvezetők munkájának irányítása
• értékesítési és marketing csapat munkájának irányítása
• kapcsolódó szervezeti egységekkel való együttműködés
• riportok készítése

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú (kereskedelmi vagy közgazdasági) végzettség
• tárgyalóképes angol nyelvismeret
• a piaci trendek naprakész ismerete
• legalább 5 év szakmai és vezetői tapasztalat
• erős számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány
• kitűnő kommunikációs és tárgyalási készség

Amit nyújtunk:
• Versenyképes jövedelem
• Az értékesítési eredmény függvényében meghatározott bónusz
• Szakmai szabadság
• Hosszú távú fejlődési és karrierlehetőség
• Lehetőség egy saját csapat és működési folyamatok kialakítására
• Béren kívüli juttatások

A fényképes magyar (és angol) nyelvű önéletrajzokat, motivációs levéllel és bérigény feltűntetésével a hr@osb.hu e – mail címen várjuk 2018. május 31 – ig.
Előnyök A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
• hasonló termék- vagy szolgáltatási területen szerzett értékesítési tapasztalat (kisüzemi termékek, rendezvény, gasztronómia, turizmus)
Jelentkezési határidő 2018.05.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben