Intézmény neve Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 03. ker. , Templom
Honlap www.sztjozsef.net
E-mail cím allas@sztjozsef.net

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 03. ker. , Templom utca 5.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Illetmények juttatások pedagógus bértábla szerint
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Egyetem (MSc, MA)
Leírás A Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium pályázatot hirdet
matemtika szakos
tanári állás betöltésére a 2018-2019. tanévtől kezdődően.

A pályázat feltételei:
• szakmai felkészültség 9-12. osztályok tanítására,
• szakos egyetemi végzettség
• elkötelezett vallásosság

A pályázókkal szemben támasztott kívánalmak:
• az iskolai közösségi programokba való tevékeny bekapcsolódás
• tehetséggondozás, versenyfelkészítés

A pályázat mellékletei:
• önéletrajz
• motivációs levél
• egyházi (plébánosi, lelkészi) ajánlás
• diplomamásolatok
• erkölcsi bizonyítvány (csak a felvétel esetén kell bemutatni)

Az elbírálásnál figyelembe vesszük:
• a szakmai tapasztalatot

Bérezés:
• A pedagógus életpálya szerinti besorolás alapján

A munkakör jellemzői:
• betöltésének irányadó dátuma: 2018. augusztus 1-től (megegyezés szerint)
• teljes munkaidőben
• tanítandó tantárgyak: - matematika 9-12 évfolyam,
- felzárkóztató és tehetséggondozó foglalkozások
- érettségi felkészítés 11-12. évfolyam,

A pályázat:
• beadásának határideje: folyamatosan, legkésőbb 2018. június 15.
• A meghallgatások időpontja: folyamatosan a beérkezett pályázatoktól függően
• a beadás módja: e-mailben, az allas@sztjozsef.net emailcímen keresztül