Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , Városligeti fasor 42.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Fejér megye - Székesfehérvár , Petőfi u. 2.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - főnővér
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat Országos Papi Otthona
pályázatot hirdet
teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony keretében

vezető ápoló munkakör betöltésére,

Munkavégzés helye: – idős, és demenciával élő, férfiakat ellátó intézmény –8000 Székesfehérvár, Petőfi utca 2.

A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:
• felel az intézményben folyó ápolás- gondozás szervezéséért, irányításáért
• a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény szakmai szabályzataiba,
• együttműködik az intézményben dolgozó orvosokkal,
• az irányítása alá tartozó dolgozók szakmai munkáját és etikai magatartásának rendszeres ellenőrzése,
• az intézmény egész területén felel a higiénés szabályok betartásáért,
• ellenőrzi az intézmény Házirendjének betartását,
• elkészíti a műszakbeosztásokat,
• felelősen részt vesz az előgondozásban és a gondozási szükséglet vizsgálatban, a beköltözők fogadásában, az ellátottak állapotfelmérésében,
• ellenőrzi és felel az ápolás, gondozás területén a jogszabályban előírt dokumentumok meglétéért, pontos vezetésért,
• szervezi a szakdolgozók továbbképzését,
• felel a dolgozók munkaalkalmasságának, továbbá a dolgozók kötelező időszakos orvosi vizsgálatának meglétéért
• gondoskodik az irányításában álló dolgozók védőruha, védőeszköz ellátottságáról és felügyeli a dolgozók személyi higiénés állapotát
• együttműködik az intézmény különböző szakterületeivel (konyha, mosoda, mentálhigiéné, stb).

Pályázati feltételek:
• főiskolai, vagy egyetemi végzettség 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklet szerint,
• a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása,
• minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
• felhasználói szintű informatikai ismeretek,
• képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
• pontos, körültekintő munkavégzés,
• vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte,
• kiváló kommunikációs képesség,
• terhelhetőség, együttműködési készség,
• büntetlen előélet.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
• motivációs levél, bérigény megjelölésével,
• képesítések igazolása,
• a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázattal összefüggésben a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul.

Munkáltatói jogkör gyakorlója: intézményvezető

Betöltendő munkakör: vezető ápoló

A jogviszony időtartama: teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidő közbeiktatásával

Jelentkezési mód: Pályázatát a Katolikus Szeretetszolgálat Országos Papi Otthon Tuba-Kovácsné Holzmann Mónika intézményvezetőnek címezve, a titkarsag@szeretetszolgalat.hu e-mail címre kérjük. Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni:”pályázat vezető ápoló munkakör betöltésére”,
A pályázati eljárás során a jelentkezők személyes meghallgatására is sor kerül/het.

Jelentkezési határidő: 2018. máj. 22.

Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• vezetői tapasztalat,
• szociális szférában/egészségügyben szerzett tapasztalat,
• egyházi szervezetnél, szerzett tapasztalat,
• ’B’ kategóriás jogosítvány és aktív gépjármű vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:
• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
• önálló munkavégzés.
• keresztény szellemiségű munkahelyi légkör
Jelentkezési határidő 2018.05.22.
Hirdetés letöltése PDF-ben