Német szakos középiskolai tanár - Egyházi Állásportál
Piarista Gimnázium - Budapest

Német szakos középiskolai tanár

német nyelvtanár
Budapest 05. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 05. ker. , Piarista u. 1.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - német nyelvtanár
Illetmények juttatások
Pedagógus életpálya alapján
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A budapesti Piarista Gimnázium német szakos tanári állást hirdet, rész vagy akár teljes munkaidőben. A pályázatot 2024. április 30-ig lehet elküldeni a gimnazium@budapest.piarista.hu címre. A pályázatnak tartalmaznia kell a tanárkolléga elérhetőségét, szakmai életrajzát, diplomamásolatát és lehetőség szerint az egyházi ajánlást.
Az adatvédelmi tájékoztató letölthető innen: https://budapest.piarista.hu/allas

A köznevelésre vonatkozó jogszabályok betartása, és a Piarista Gimnázium helyi, katolikus nevelési stratégiájának követése
Amit kínálunk
Kiváló munkakörnyezet, inspiráló tanári kar, színvonalas pedagógiai munka lehetősége.
Emailben a gimnazium@budapest.piarista.hu címen.
Pest vármegye - Budapest 05. ker. , 1052 Budapest, Piarista u.1.