Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Evangélikus Hittudományi Egyetem
Intézmény címe Pest megye - Budapest 14. ker. , Rózsavölgyi köz 3.
Honlap teol.lutheran.hu
E-mail cím nelli.meszaros@lutheran.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 14. ker. , Rózsavölgyi köz 3.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - könyvtáros
Illetmények juttatások Bérezés megegyezés szerint
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás Feladatok:
• teológiai szakkönyvtári olvasó- és kutatószolgálatban az egyetem hallgatóinak, oktatóinak, belföldi és külföldi kutatóinak segítése
• folyóiratok érkeztetése, rendezése
• könyvtári adminisztrációs feladatok

Elvárások:
• felsőfokú könyvtárosi vagy teológiai végzettség
• középfokú nyelvvizsga német vagy angol nyelvből
• 3 év szakmai gyakorlat
• számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word, legalább egy könyvtári célszoftver ismerete, számítógépes kutatási-tájékoztatási ismeretek)

• jó kommunikációs készség
• megbízhatóság
• rugalmasság
• pontos, precíz munka
• önálló munkavégzés
• fizikai terhelhetőség
• alkalmasság a csapatmunkára/együttműködésre

Próbaidő: 3 hónap
Előnyök • közép- vagy felsőfokú teológiai vagy könyvtárosi végzettség
• teológiai adatbázisok ismerete
• régikönyves ismeretek
• latin, görög, héber nyelvismeret
• a Corvina könyvtári rendszer ismerete
• tájékoztató-kutatószolgálatos munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat
• azonosulás a keresztény szellemiséggel
Jelentkezési határidő 2018.06.22.
Hirdetés letöltése PDF-ben