Digitális kultúra - bármely szakos középiskolai tanár - Egyházi Állásportál
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium

Digitális kultúra - bármely szakos középiskolai tanár

informatika tanár
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Jelentkezési határidő:
2024.06.14.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Kinizsi utca 1-7.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Illetmények juttatások
PUÉV szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium pályázatot hirdet
informatika - bármely szakos középiskolai tanári munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: egy év munkaviszonyt követően határozatlan idejű.

A munkavégzés helye:
1092 Budapest, Kinizsi utca 1-7.
Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a PUÉV törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
- egyetemi tanári végzettség,
- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- keresztyén értékrend képviselése.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: szakmai önéletrajz és motivációs levél, valamint iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentumok hiteles másolata

A munkakör betölthető: folyamatosan .
A pályázat benyújtásának határideje: folyamatosan

A pályázat benyújtásának módja: elektronikus úton, a pályázatnak a tcscsongor@lonyayrefi.hu e-mail címre történő megküldésével .

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A pályázati kiírással kapcsolatban további információ kérhető a 06/30 369-73-32 telefonszámon.

Amit kínálunk
Befogadó tantestület, értelmes diákok
Előnyök
Két, jól felszerelt informatika terem, tehetséges diákok és befogadó tantestület.