Egészségügyi adminisztrátor - Egyházi Állásportál
Budapesti Szent Ferenc Kórház

Egészségügyi adminisztrátor

ügyintéző, adatrögzítő
Budapest 02. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 02. ker. , Széher út 73.
Feladat típusa
Adminisztráció - ügyintéző
Adminisztráció - adatrögzítő
Az illetmény megállapítása az Eszjtv. alapján történik, illetve az egyes egészségügyi dolgozók és egészségügyben dolgozók illetmény- vagy bérnövelésének, valamint az ahhoz kapcsolódó támogatás igénybevételének részletes szabályairól szóló 256/2013. (VII.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Budapesti Szent Ferenc Kórház egészségügyi adminisztrátori állás betöltésére kollégát keres.

Feladatok:

- előjegyzések kezelése,
- betegdokumentáció kezelése,
- kapcsolattartás a betegekkel
- kapcsolattartás társkórházakkal

Munkavégzés feltétele:
érettségi,
számítógép felhasználói ismeretek,
önálló munkavégzés,

Egészségügyben szerzett gyakorlat előny.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a titkarsag@szentferenckorhaz.hu kérjük eljuttatni.
Érettségi, erkölcsi bizonyítvány
Amit kínálunk
0
e-mailben fényképes önéletrajzzal a titkarsag@szentferenckorhaz.hu címen