Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya
Intézmény címe Pest megye - Budapest 08. ker. , Horánszky utca 20
Honlap www.jezsuita.hu/
E-mail cím jmi.gyakornok@gmail.com

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege szakmai gyakorlat
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 08. ker. , Horánszky utca 20
Feladat típusa Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi), Főiskola (BSc, BA)
Leírás ÁLLÁSHIRDETÉS

a Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya (Jezsuita Rend)
felvételt hirdet az alábbi pozícióba: műszaki-üzemeltetési irodai asszisztens – gyakornok
Foglalkoztató intézmény:
 Jezsuita Műszaki és Üzemeltetési Iroda (Budapest, VIII.ker. Horánszky u. 20.)
Feladatkör, program bemutatása:
 ingatlanokhoz kapcsolódó egyéb adminisztrációs és ügyintézési feladatok
 az iroda kezelésében álló ingatlanokkal kapcsolatos üzemeltetési feladatok
 ingatlan beruházások, felújítások kísérésében, menedzselésében való aktív részvétel

Képességek, elvárások:
 precíz, pontos munkavégzés
 igényes adminisztráció
 jó szervezési készség
 kiemelkedő kommunikációs készség szó-ban és írásban egyaránt
 problémamegoldó képesség
 műszaki affinitás
 nyitottság a napi üzemeltetésben felmerülő változatos feladatokra
 intézményi értékrend elfogadása
 diplomás pályakezdő, vagy hallgató stá-tusz

Előny:
 menedzser és/vagy műszaki tanulmányok
 tervezői ismeretek
 pénzügyi ismeretek
 jogosítvány
Amit kínálunk:
 fiatalos, jó légkör
 rendezett intézményi háttér
 változatos, érdekes feladatok
 az ingatlanokhoz kapcsolódó üzemeltetési és műszaki tudás elmélyítése, tapasztalat-szerzés
 min. féléves foglalkoztatás
 30-40 órás munkarend, egyeztetés szerint
 méltányos bérezés
Jelentkezési határidő: 2019. január 20.
Jelentkezés módja: motivációs levéllel kísért fényképes önéletrajz megküldésével a jmi.gyakornok@gmail.com e-mail címre.
Kelt: Budapest, 2019.01.08.
Előnyök B" Jogosítvány
Jelentkezési határidő 2019.01.20.
Hirdetés letöltése PDF-ben