Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Terézvárosi Nappali Melegedő
Intézmény címe Pest megye - Budapest 06. ker. , 1067 Budapest, Eötvös utca 21.
Honlap maltai.hu/tevekenyseg/intezmeny/14
E-mail cím moravcsik.tamas@maltai.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 06. ker. , Eötvös utca 21.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások Kjt. szerint besorolt bér, munkahelyi pótlék, ágazati bérpótlék, cafeteria
Elvárt képzettség Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat
Terézvárosi Nappali Melegedője
szociális munkatársat keres

Munkaviszony jellege: részmunkaidő - heti 30 óra, határozatlan idejű szerződés (3 hónapos próbaidővel)

Munkavégzés helye: 1067 Budapest, Eötvös utca 21. (egy percre az Oktogontól)

Feltétel: felsőfokú szakképzettség (az 1/2000. (I.7.) SZCSM rendelet 3. számú melléklet szerint (szociális munkás, szociálpolitikus, szociálpedagógus, szociális menedzser), büntetlen előélet.

Előnyt jelent: hajléktalan emberek segítése terén szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
Együttműködés teamben végzett munka során, kiváló konfliktuskezelés, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, megbízhatóság, kreativitás, nyitottság.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:
Egyéni esetkezelés, esetmenedzselés, hajléktalan emberek nappali melegedőjében az intézményi szolgáltatások biztosítása, szabadidős tevékenységek szervezése/lebonyolítása, adminisztrációs tevékenységek.

Juttatások: Kjt. szerint besorolt bér, munkahelyi pótlék, ágazati bérpótlék, cafeteria

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképes szakmai önéletrajz,
• motivációs levél,
• végzettséget, szakképzettséget igazoló iratok másolata.

Jelentkezés folyamatosan az állás betöltéséig.
A munkakör várhatóan 2019. 01. 21. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának módja:
elektronikus formában Moravcsik Tamás részére a moravcsik.tamas@maltai.hu email címre.

További információért is a fenti e-mail címre írj, illetve kattints az alábbi linkre:
Előnyök Hajléktalan emberek segítésében szerzett 1-2 éves tapasztalat
Jelentkezési határidő 2019.01.13.
Hirdetés letöltése PDF-ben