Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve SZÁMALK-Szalézi Szakgimnázium
Intézmény címe Pest megye - Budapest 11. ker. , Mérnök u. 39
Honlap www.szamalk-szalezi.hu/
E-mail cím veresj@szamalk-szalezi.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 11. ker. , Mérnök u. 39
Feladat típusa Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Illetmények juttatások Béralku szerint
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás SZÁMALK-Szalézi Szakgimnázium Budapest XI. kerületében gazdasági asszisztens munkakörben heti 20 órában munkatársat keres.
Feladatok:
- jelenléti ívek kezelése, információnyújtás a bérszámfejtő számára
- pénztárkezelés (heti 1 alkalommal, eseti szombat)
- számlák készítése, vevők rögzítése
- számlák kiegyenlítésének figyelése, adatok egyeztetése tanulmányi osztállyal

Elvárások:
- gazdasági területen min. középfokú végzettség
- terhelhetőség, rugalmasság, jó kommunikációs készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés módja: e-mailben önéletrajz és motivációs levél megküldésével.
A jelentkezéseket: szarka@szamalk-szalezi.hu elérhetőségre várjuk.