Osztálytanító - Egyházi Állásportál
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Osztálytanító

tanító
Budaörs - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budaörs , Esze Tamás u. 1.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
Pedagógus bértábla szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A budaörsi Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
- 1 fő tanítót keres a 2024/25 tanévtől teljes munkaidőben.
Az álláshely betölthető 2024. augusztus 21-től.
Jelentkezni lehet önéletrajz benyújtásával.
- Pintér Anasztázia igazgatónál lehet az alábbi elérhetőségeken:
igazgato@mindszenty-budaors.hu
-tel: 0623/442615
-hitét gyakorló
- hivatásában elkötelezett
-gyakorlattal rendelkező
Amit kínálunk
családias hangulat
támogató szülői közösség
tel:0623/442615