Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Budapesti Szent Ferenc Kórház
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Széher út 73.
Honlap www.szentferenckorhaz.hu
E-mail cím titkarsag@szentferenckorhaz.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker. , Széher út 73.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - műszaki vezető
Illetmények juttatások megbeszélés szerint, kedvezményes étkezés, utazási hozzájárulás, cafeteria
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás GONDNOKSÁGVEZETŐ ÁLLÁSPÁLYÁZAT

A Budapesti Szent Ferenc Kórház (1021 Budapest, Széher út 73.) pályázatot hirdet teljes állású
gondnokságvezetői munkakör
betöltésére.

Megújuló energiaforrásból működő, új épületrésszel bővült kórház (korszerű geotermikus hűtés-fűtés rendszer, napkollektoros melegvíz rásegítés, napelemes rendszer) üzemeltetésére keresünk épületgépészetben jártas, legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkező szakembert.

Pályázati feltételek:

- legalább középfokú műszaki területen szerzett képesítés,
- hasonló területen szerzett 3 éves munkatapasztalat
- önálló munkavégzés
- megbízható, precíz, pontos, a munkájára igényes személyiség

A gondnokságvezető a gazdasági vezető közvetlen irányítása alatt végzi tevékenységét.
Feladatköre:
• Közvetlenül irányítja és ellenőrzi a - gondnoksági csoport munkáját
• A kórházi épület helyiségei műszaki állapotának megőrzése
• Az Intézmény eszközeinek, műszereinek zavartalan működtetésének biztosítása
• Az Intézmény tulajdonában lévő gépjárművek karbantartásáról gondoskodás
• Karbantartások, felújítások megszervezése
• Az intézmény zavartalan energiaellátásának biztosítása
• A közüzemi szállítók feladatkörébe tartozó feladatok biztosítása
• A munka és tűzvédelmi rend ellenőrzése és fenntartása
• A portaszolgálatok, egyéb kisegítő feladatok megszervezése, tevékenységük ellenőrzése
• Elkészíti a portaszolgálat, takarítók, betegszállítók munkarendjét, és beosztását, gondoskodik a szabadságok, távollétek idején a helyettesítésekről

A műszaki-gondnoksági csoport dolgozói (kb. 20 fő):
• Karbantartók
• Portaszolgálat
• Beteghordók
• Takarítók
• Kertészek
A pályázatokat e-mailben várjuk fizetési igény megjelöléssel titkarsag@szentferenckorhaz.hu címre.
Jelentkezési határidő: 2019. október 31.
Munkavégzés várható kezdete: azonnal

Jelentkezési határidő 2019.10.31.
Hirdetés letöltése PDF-ben