Takarító - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Időskorúak Árpád-házi Szent Erzsébet Szociális Otthona

Takarító

Hirdetésfeladás dátuma: 2022.03.28.
takarító
Budapest 02. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, megváltozott munkaképesség
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.05.16.
Jelentkezési határidő:
2024.06.17.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 02. ker. , 1021 Budapest, Szerb Antal u. 13-17.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - takarító
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Intézményünk teljes állású takarító munkakörre munkatársat keres.

Érvényes, megváltozott munkaképességet igazoló hatósági igazolással rendelkező munkavállaló jelentkezését is várjuk.

A munkakör a jelentkezések elbírálást követően azonnal betölthető.

A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
- precíz munkavégzés
Amit kínálunk
- stabil munkalehetőség
- családias légkör
A jelentkezéseket az szamlak@iasze.hu e-mail címre várjuk, vagy a +36/30-193-8770 telefonszámon fogadjuk.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 02. ker. , Szerb Antal u. 13-17.