Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella u 1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások KJT plusz szociális ágazati bérpótlék
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ)
Leírás Az új munkatárs feladatai:
- idős és demens nappali ellátásban való részvétel hétfőtől péntekig, 8:00-tól 16:30-ig
- ellátottak gondozása
- napi foglalkozások szervezése, vezetése
- kapcsolódó adminisztratív tevékenység támogatása
Elvárások:
- szakirányú végzettség: szociális gondozó, szociális szakgondozó, általános ápoló, szociális segítő végzettség, de felsőfokú szociális végzettséggel rendelkezőket is várjuk (mentálhigiénikus, szociálpedagógus)
- felelősségtudat
- jó kommunikációs készség, empatikus hozzáállás
- pontos, önálló munkavégzés
- felhasználói szintű MS Office irodai alkalmazás
A pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:
- motivációs levél
- fényképes szakmai önéletrajz
- végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata
- erkölcsi bizonyítvány
Juttatások:
- közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz szociális ágazati bérpótlék
- törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
- stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
- részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információért kérjük, keresse Tőkésné Frank Esztert 06/70453-0881
A pályázatok benyújtásának módja:
e-mail cím: fonover@gizella.hu
levelezési cím: 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://www.gizella.hu honlapon szerezhet.
Előnyök A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- nappali idős ellátásban szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
- biatorbágyi vagy környéki lakhely
Jelentkezési határidő 2019.04.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben