Nevelőszülőket keres az ÁGOTA Közösség - Egyházi Állásportál
Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Nevelőszülőket keres az ÁGOTA Közösség

szociális munkás
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Budapest
Jelentkezési határidő:
2024.04.08.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Önre is vár egy gyermek!

Nevelőszülőt keres az ÁGOTA Közösség

Ha Ön 24 és 60 év közötti életkorú, valamint büntetlen előéletű, családi állapotától függetlenül - lehet egyedülálló is - jelentkezhet nevelőszülőnek az ország bármely területéről!

Amit kínálunk:

- otthoni munkavégzés
- főállásnak számító foglalkoztatási jogviszony
- társadalombiztosítási ellátás, nyugdíjbiztosítási jogosultság
- más kereső tevékenység mellett is végezhető
- biztos jövedelem: havi munkabér, gyermekek után nevelési díj és ellátmány
- szakmai támogatás
- összetartó közösség

A nevelőszülő feladatai:

- szerető családi hátteret biztosít a vér szerinti családjukból kiemelt gyermekek számára
- otthonában teljes körűen gondoskodik a gyermekekről
- támogatja a gyermekek hosszú távú sorsrendezését vagy felkészíti az önálló életre

Legyen a munkatársunk! Jelentkezzen az alábbi elérhetőségeken:
Telefonszám: 06-20-946-1005 vagy 06-20-921-4670
e-mail: neveloszulo.jelentkezes@szentagota.hu
Bővebb információk: www.szentagota.hu/neveloszulo-szeretnek-lenni
Amit kínálunk
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Cím:
Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.