8 órás ápoló/gondozó, demencia gondozó - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Gaudiopolis Békásmegyeri Evangélikus Szeretetház

8 órás ápoló/gondozó, demencia gondozó

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.12.
nővér, ápoló
Budapest 03. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola, Technikum
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.02.12.
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Mező u. 12.
Jelentkezési határidő:
2024.03.31.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Idősek otthonába felveszünk
8 órás munkaidejű gondozót/ápolót ápolási-demens részlegre.
Új munkatársunk feladata a Gaudiopolis Szeretetház (1038 Budapest, Mező u. 12.) 24 fős ápolási-demens részlegén élő idős emberek gyógyszerelése, orvosi elrendelésre terápiák végrehajtása, és a szükséges gondozási feladatok ellátása (etetés, itatás, fürdetés stb.), valamint a részleg munkájának koordinálása.
Munkaidő: heti 5 nap hétfőtől vasárnapig 7:00-15:00 óra között
Ebben a munkakörben nincs éjszakai műszak.
Fontos az idősek szeretete, tisztelete és az empatikus viselkedés.
Elvárt szakmai végzettség: legalább középfokú vagy OKJ-s szociális vagy egészségügyi szakképzettség.
A munkavégzéshez kiváló munkakörnyezetet, jó hangulatú csapatot és az egyházi intézményekben irányadó bérezést kínálunk.
Dolgozóinknak kedvezményes étkezést tudunk biztosítani, a vidékről bejáróknak törvény szerinti mértékben finanszírozzuk az utazását. Kiemelkedően jól teljesítő munkatársaink negyedévente prémiumban részesülhetnek, kikapcsolódásukhoz üdülési lehetőséget biztosítunk.
Jelentkezni fényképes, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal a kosa.timi@gaudiopolis.hu e-mail címen lehet. Telefon: +3620 371-3121
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
24 fős ápolási-demens részlegén élő idős emberek gyógyszerelése, orvosi elrendelésre terápiák végrehajtása, és a szükséges gondozási feladatok ellátása (etetés, itatás, fürdetés stb.), valamint a részleg munkájának koordinálása.
Amit kínálunk
Fényképes önéletrajz, e-mailen küldve.
Kapcsolat