Humánpolitikai / munkaügyi ügyintéző - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Humánpolitikai / munkaügyi ügyintéző

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.12.
munkaügyi ügyintéző
Budapest 18. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.12.
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 18. ker. , Rákóczi utca 56.
Jelentkezési határidő:
2024.03.12.
Feladat típusa
Gazdasági terület - munkaügyi ügyintéző
Illetmények juttatások
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, továbbá a végrehajtására kiadott kormányrendelet, és egyéb ágazati jogszabályok rendelkezései az irányadók.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- munkaerő toborzás előkészítése;
- munkaügyi dokumentációk, megbízási szerződések előkészítése, nyilvántartása;
- munkatársak be,-és kiléptetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása;
- jDolBer munkaügyi és jelenléti moduljába rögzítés;
- bérbesorolással kapcsolatos feladatok elvégzése;
- nyilvántartások vezetése és adatszolgálatások készítése megadott szempontok alapján;
- munkáltatói és jövedelemigazolások elkészítése;
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
 TB,- és bérügyintézői képesítés, vagy humánpolitikai szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség;
 Microsoft programok magas szintű ismerete;
 Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség;
 Megbízhatóság, rugalmasság, diszkréció;
 Önálló, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk
A munkáltató a vonatkozó jogszabályban foglaltak szerint megtéríti a munkába járás költségét.
kizárólag elektronikus formában a miklosi.erzsebet@diakonia.hu email címre a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.