Óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda

Óvodapedagógus

óvodapedagógus
Budapest 03. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.24.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Tímár utca 13/b.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Illetmények juttatások
Pedagógus bértábla szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda - katolikus vallását gyakorló - óvodapedagógus kollégát keres. Kis létszámú tantestület, barátságos légkör várja az új kollégát. Jelentkezéseket - önéletrajz, motivációs levéllel együtt - az ovoda@peterpaliskola.hu címre várjuk.
Óvodapedagógus végzettség.
Amit kínálunk
Kis létszámú, barátságos tantestület.
Önéletrajz, motivációs levél megküldésével a következő e-mailre: ovoda@peterpaliskola.hu
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , 1036 Budapest, Tímár u. 10-16.