matematika-informatika tanár - Egyházi Állásportál
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Matematika-informatika tanár

informatika tanár, matematikatanár
Hódmezővásárhely - Csongrád vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.15.
Munkavégzés helye:
Csongrád vármegye - Hódmezővásárhely , Bartók Béla u. 23.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
matematika-informatika tanítása
mindkét tárgy oktatása
Amit kínálunk
hodm.kertvarosikatolikusaltisk@gmail.com
Cím:
Csongrád vármegye - Hódmezővásárhely , Bartók Béla utca 23