óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
Szent Gellért Óvoda

óvodapedagógus

Budapest 11. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.06.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 11. ker. , Ibrahim u. 20.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
a pedagógus életpályamodell, a 2023. évi LII. tv. rendelkezései alapján,
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Szívesen részt vennél egy katolikus óvoda munkájában,
• felelősségteljes, teherbíró,
• önmagadra és munkádra adó, igényes,
• vidám, nyitott és pozitív gondolkodású, gyermekszerető,
• jól együttműködő és csapatjátékos vagy.
• magyar állampolgárság, büntetlen előéletet igazoló, erkölcsi bizonyítvány, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság,
• főiskola, óvodapedagógusi végzettség, (Pályakezdők jelentkezését is szeretettel várunk!)
Amit kínálunk
Légy tagja összetartó közösségünknek:
• ahol gyermekeink első közösségében töltött évei a legszebb és legkomfortosabb környezetben telhetnek;
• ahol az odaadó gondoskodást az egyik legfontosabb feladatunknak tekintjük!
Fényképes önéletrajzot és a motivációs levelet a következő e-mailre várjuk! "óvodapedagógus név" megjelöléssel: gellertovoda.iroda@gmail.com
Előnyök
• cafateria-juttatást és jutalmak
• a nehézségeket és örömöket együtt megélő közösség.