Konyhai kisegítő,takarító - Egyházi Állásportál
Szivárvány Baptista Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola

Konyhai kisegítő,takarító

konyhai dolgozó
Budapest 20. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Foglalkoztatás jellege:
megegyezés szerint, megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.19.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 20. ker. , Pöltenberg utca 10-12
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Iskolánk konyhai kisegítő és takarítót keres . Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az iskola@sibi.hu e-mailen lehetséges. Azonnali kezdéssel.
Amit kínálunk
Iskolánk konyhai kisegítő és takarítót keres . Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az iskola@sibi.hu e-mailen lehetséges.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Cím:
Pest vármegye - Budapest 20. ker. , Pöltenberg utca 8b-14