testnevelés - bármely szakos tanár - Egyházi Állásportál
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Technikum

Testnevelés - bármely szakos tanár

testnevelő tanár
Szerencs - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.07.26.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Szerencs , Ondi ut 1.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - testnevelő tanár
Illetmények juttatások
A törvényben meghatározottak szerint.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Nevelés-oktatás a munkakörre a jogszabályban előírt feladatok ellátása az intézmény szabályzatainak, pedagógiai programjának és a munkáltatói jogokat gyakorló intézményvezető utasításainak megfelelően.
A munkaviszonyra a PÚÉTV. és a vonatkozó jogszabályok hatályos rendelkezései irányadóak.
- a jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- teljes cselekvőképesség
Amit kínálunk
A jogviszony határozott idejű köznevelési foglalkoztatási jogviszony, a PÚÉTV szerinti kinevezéssel, teljes munkaidőben.
- Postai úton: 3900, Szerencs Ondi út 1.
- Elektronikusan: gimi@big.szerencs.hu
Cím:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Szerencs , Ondi út 1.