Kollégiumi referens - Egyházi Állásportál
Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Kollégiumi referens

asszisztens
Budapest 08. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Elvárt nyelvtudás:
angol nyelv
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
kötetlen munkaidő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
Illetmények juttatások
Cafereria
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Egyetemünk, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő egyházi fenntartású felsőoktatási intézménye. Sokrétű képzési rendszerünkkel a hagyományos ismereteken túl, az innovatív megújulásra törekszünk.
A Pázmány Péter Kollégium támogatására keresünk képzett és motivált munkatársat, budapesti munkavégzéssel

KOLLÉGIUMI REFERENS

munkakörbe teljes munkaidős foglalkoztatással.

Amivel foglalkozik nálunk egy kollégiumi referens:
 Kollégiumi adminisztráció és operatív ügyintézés: közreműködés a felvételi eljárásban; kollégisták be- és kiköltöztetése; kollégisták Neptun-ügyintézése; kollégiumi iratkezelés
 Szóbeli és írásbeli napi kapcsolattartás és kommunikáció a kollégistákkal (a külföldiekkel – 80–100 fő – angol nyelven)
 Kollégiumi eszközbeszerzés
 Tűz- és munkavédelmi oktatás szervezése
 Nyári bentlakás és szobakiadás ügyintézése
 Kapcsolattartás az Egyetem egyéb szervezeti egységeivel
 Napi kapcsolattartás a kollégiumi épületeket és helyiségeket érintő műszaki kérdésekről az Üzemeltetési Osztállyal
 Kollégiumi arculatmenedzselés
 A kollégiumi honlap, valamint Facebook- és Instagramprofil kezelése
 Támogatás a kollégiumi és szakkollégiumi programszervezésben és a programok felügyelete
 A kollégium képviselete az egyetemi nyílt napokon

Amit elvárunk Öntől:
 Középfokú végzettség;
 Társalgási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban;
 MS Office (Word, Excel) magabiztos használata;
 Önálló, munkavégzés, határidők betartása,
 Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség, csapatmunka.
 Rugalmasság
Amit kínálunk
Amiért érdemes csatlakozni hozzánk:
 Izgalmas, felelősségteljes feladatok várják;
 Inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogadja nap, mint nap;
 Versenyképes cafeteira kerettel számolhat;
 Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Kálvin tértől pár perc sétára) és Kollégium;
 Fontos számunkra a munka és a magánélet egyensúlya.
A szakmai pályáját bemutató fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igénye megjelölésével, a motivációs levelével együtt a toborzas@ppke.hu. e-mail címre várjuk.
Előnyök
 Hasonló területen szerzett tapasztalat;
 Egyéb nyelv ismerete.