Szakmai vezető (Hajléktalan ellátás) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Szakmai vezető (Hajléktalan ellátás)

mentálhigiénés szakember, szociális munkás
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
5 év
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Feszty Á u 1
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• intézményi dolgozók, szociális munkások munkájának szervezése, vezetése
• szakmai programok készítése, frissítése
• éves munkaterv készítése, megvalósítása
• éves szakmai beszámolók elkészítése
• intézményi működés fejlesztése, javaslattétel új módszerek bevezetésére
• konstruktív együttműködés az intézményvezetővel és a vezetőápolóval a telephely feladatainak, ellátásainak összehangolásában
• együttműködés szociális munkásokkal, más intézmények vezetőivel, intézményi orvossal és további egészségügyi munkatársakkal, társszervezetekkel, partnerekkel, régióközpont munkatársaival
• projektmunkák megvalósítása, intézményi programok szervezése
• intézményi szolgáltatások biztosítása
• adminisztráció ellenőrzése, térítési díjakkal kapcsolatos feladatok
• ellátástípusok: hajléktalanok átmeneti szállása (lábadozó) és pszichiátriai betegek közösségi ellátása
• végzettség: felsőfokú szociális szakképzettség (szociális munkás, szociológus, szociálpedagógus, szociálpolitikus diploma)
• hajléktalanellátásban szerzett minimum 5 éves tapasztalat; továbbá előnyt jelent vezetői pozícióban eltöltött 2-3 év
• egyéni készségek:
o együttműködési készség munkatársakkal
o rugalmas, proaktív és konszenzusos problémamegoldásra törekvés
o jó kapcsolatteremtő készség
o pontosság, nyitottság, rendszeretet
• B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelent
Amit kínálunk
• kiemelt bérezés: alapbér, pótlékok a szociális ágazati besorolás szerint
• vezetői pótlék
o jelentkezés bérigény megjelöléssel!
• béren kívüli juttatások: nettó 15.000 Ft SZÉP kártya jóváírás
• munkába járás támogatás
• iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermek esetén
• rugalmas munkarend
375978ad@hr.maltai.hu
• pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz
• végzettségeket igazoló dokumentumok másolata
• bérigény megjelölés
• rövid motivációs levél, melyben kérjük kiemelni a vezetői készségeket és eszközöket, melyeket egy szakmai vezetői feladatkörben fontosnak tart
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.