Mátyás-templom – Ajándékbolti eladó - Egyházi Állásportál
A Mátyás-templom Gondnoksága

Mátyás-templom – Ajándékbolti eladó

bolti eladó
Budapest 01. ker. - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Gimnázium
Elvárt nyelvtudás:
angol
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3 év
Betölthetőség időpontja:
2024.05.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Szentháromság tér 2.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - bolti eladó
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Szívesen dolgoznál olyan környezetben, ahol a keresztény elkötelezettség alapjaiban határozza meg a hozzáállást a munkához és mindazokhoz, akikkel a munka során kapcsolatba kerülünk?
- Inspirálna, ha a munkád Budapest egyik legszebb műemléképületében végezhetnéd?
- Angolul is meg mersz szólalni?

Gyere a Mátyás-templom csapatába eladónak!
Mi lesz a feladatod?
- a templom ajándékboltjában található kegytárgyak és termékek értékesítése
- vendégközpontú kiszolgálás, udvarias tájékoztatás, valamint tanácsadás magyar és angol nyelven
- pénztárgépkezelés, pénztárral kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Mit várunk tőled?
- vevőközpontú gondolkodást, ápolt, kulturált megjelenést
- precíz pénzkezelést
- jó kommunikációs készséget, kereskedői szemléletet, csapatszellemet
- heti 5 nap munkavégzést, ami hétvégére és ünnepnapra is eshet
Amit kínálunk
Mit adunk cserébe?
- tisztességes munkabért
- évente jutalmat
- kulturális programokon való ingyenes részvételi lehetőséget
- egyműszakos, napi 8 órás munkavégzést
Várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet, melyben kitérsz egyházi kötődésedre is.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 01. ker. , Országház utca 14.