fizika szakos tanár - Egyházi Állásportál
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

Fizika szakos tanár

fizikatanár
Hernádnémeti - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.09.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Hernádnémeti , Petőfi Sándor utca, 85
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
Illetmények juttatások
Megegyezés alapján
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Fizika szak oktatása a 7. és a 8. évfolyamon.
6-14 éves korú tanulók nevelésével, oktatásával kapcsolatos feladatok ellátása a 2011. évi CXC. törvény a köznevelésről, a Magyarországi Református Egyház köznevelésről szóló módosított 1995. évi I. törvény rendelkezései szerint, a PÚÉTV szerinti kinevezéssel.
-a jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- keresztyén értékrend elfogadása
Amit kínálunk
munkába járás költségtérítése
jól felszerelt iskola
Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumokkal az igazgato@hernadnemetiiskola.hu címre
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Hernádnémeti , Petőfi u. 85.